Όλα τα Προϊόντα
-
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί
-
Χαλί Combo φίμπεργκλας
-
Υφάσματα μονοδιάστατα από γυαλί ίνες
-
Διαξωνικό ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υφάσματα πολλαπλών άξονων
-
Χαλί επιφάνειας φίμπεργκλας
-
Υφασμάτινη σκεπή πυρήνα
-
Υφαμένη φίμπεργκλας περιπλάνηση
-
Πέπλο από πολυεστέρα
-
ύφασμα πλέγματος πολυεστέρα
-
Ταινία πολυεστέρα
-
Σχεδιαγράμματα FRP Pultruded
-
Φυτοειδείς σχάρες FRP
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
He Xiao Jing
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13913361518
Whatsapp :
+8613915950078
λέξεις-κλειδιά [ fire resistant frp i beam ] αγώνας 161 προϊόντα.
ομαλή επιφάνεια καναλιών του U 30x5mm διαμορφωμένη Γ FRP που φορά την ανθεκτική αντι γήρανση
| Μη μεταλλικό υλικό: | Προφίλ FRP με εξώθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Ελαφρύ κίτρινο |
| Διάσταση: | 30x5mm |
UV Agent FRP Rod για να αντιστέκεται στην ηλιοφάνεια για κατασκευαστικά μέρη σε εξωτερικούς χώρους όπως φράχτες
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Διάσταση: | Μήκος 700mm |
Ελαφριά προφίλ FRP για υποδομές και χημική διατήρηση
| Μη μεταλλικό υλικό: | Προφίλ FRP με εξώθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Διάσταση: | 50x25x3 χιλιοστά |
Pultrusion FRP 100x2mm επίπεδη αντίσταση γήρανσης λουρίδων υψηλή εκτατή
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Ανθεκτική ρητίνη πολυεστέρα σχεδιαγραμμάτων FRP Pultruded που γερνά τα ανθεκτικά δομικά τμήματα GRP
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Κίτρινη 10ft 6ft βημάτων φίμπεργκλας FRP σκάλα φίμπεργκλας σκαλών
| Υλικό: | Προφίλ ενισχυμένο με ίνες υαλοβάμβακα με εξώθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Εύκολο στην εγκατάσταση ορθογώνιο σωλήνα FRP με ενισχυμένες πλευρές για λύσεις εξοικονόμησης χρόνου
| Υλικό: | Προφίλ ενισχυμένο με ίνες υαλοβάμβακα με εξώθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Διάσταση: | 52x32x5 χιλιοστά |
Πολυδιάστατο ορθογώνιο σωλήνα FRP για διάφορες βιομηχανίες και περιβάλλοντα με ξύλινη επιφάνεια
| Υλικό: | Προφίλ ενισχυμένο με ίνες υαλοβάμβακα με εξώθηση |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Σχετικά με το ξύλο |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Ελαφρύ και ανθεκτικό ορθογώνιο σωλήνα FRP για ηλεκτρονικά ηλεκτρονικά
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Κίτρινο |
| Διάσταση: | 52x32x5 χιλιοστά |
Μπλε παράγραφοι σχεδιαγραμμάτων FRP Pultruded 4.8mm 0.29kg/m
| Υλικό: | Ενισχυμένο Fibergalss σχεδιάγραμμα από pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Διάσταση: | 38x38x4.8mm |

