Όλα τα Προϊόντα
-
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί
-
Χαλί Combo φίμπεργκλας
-
Υφάσματα μονοδιάστατα από γυαλί ίνες
-
Διαξωνικό ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υφάσματα πολλαπλών άξονων
-
Χαλί επιφάνειας φίμπεργκλας
-
Υφασμάτινη σκεπή πυρήνα
-
Υφαμένη φίμπεργκλας περιπλάνηση
-
Πέπλο από πολυεστέρα
-
ύφασμα πλέγματος πολυεστέρα
-
Ταινία πολυεστέρα
-
Σχεδιαγράμματα FRP Pultruded
-
Φυτοειδείς σχάρες FRP
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
He Xiao Jing
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13913361518
Whatsapp :
+8613915950078
λέξεις-κλειδιά [ fire resistant frp i beam ] αγώνας 161 προϊόντα.
40x22x5mm σε σχήμα C FRP U τύλιγμα καναλιού με λείο πολυεστερικό πέπλο άθραυστο
| Μη μεταλλικό υλικό: | Προφίλ FRP με εξώθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινο |
| Διάσταση: | 40x22x5mm |
Ράβδοι FRP οπλισμού γυαλιού υψηλών ιδιοτήτων με σύνθεση ρητίνης
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Διάσταση: | Μήκος 1800mm |
ράβδος διαμέτρων FRP 16.5mm με μια άκρη μετάλλων σε μια πλευρά ως θέση δεικτών, ακόντια κ.λπ.
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Dimension: | 1600mm length |
Διάμετρος 8,5mm FRP κίτρινη ράβδο για ανακλαστικό σήμα
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | κίτρινο |
| Μέγεθος: | Διάμετρος 8.5mm |
Ελαφρύ γκρι χρώμα FRP U κανάλι 70x30x5mm ως καλωδιακό δίσκο στη βιομηχανία ηλεκτρικής ενέργειας
| Υλικό: | ΣΥΡΙΖΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ανοικτό γκρι |
| Μέγεθος: | 70x30x5mm |
Στρογγυλό σωλήνα FRP 76x8mm μήκος 2400mm επιφάνεια με πλεκτό στρώμα
| Υλικό: | ΣΥΡΙΖΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ανοικτό γκρι |
| Διάσταση: | 76x8x2400mm |
Στρογγυλό σωλήνα FRP 76x8mmx2400mm με πλεκτό στρώμα σαν φράχτη
| Υλικό: | ΣΥΡΙΖΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Ανοικτό γκρι |
| Διάσταση: | 76x8x2400mm |
Ακανόνιστο σχήμα του προφίλ FRP που παράγεται με παραγγελία και σχέδιο
| Μη μεταλλικό υλικό: | Προφίλ FRP με εξώθηση |
|---|---|
| χρώμα: | Ελαφρύ γκρι |
| Διάσταση: | σαν διαταγή |
Στρογγυλός σωλήνας FRP με διάμετρο 80 mm με εξωτερική επιφάνεια περιτύλιξης Biaxial Combo Mat
| Υλικό: | FRP |
|---|---|
| χρώμα: | Αρχική |
| Διάσταση: | 80x8 |
Ακανόνιστο σχήμα του προφίλ στύσης FRP με ακόρεστη ρητίνη πολυεστέρα
| Μη μεταλλικό υλικό: | Προφίλ FRP με εξώθηση |
|---|---|
| χρώμα: | Μαύρο |
| Διάσταση: | σαν διαταγή |

