Όλα τα Προϊόντα
-
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί
-
Χαλί Combo φίμπεργκλας
-
Υφάσματα μονοδιάστατα από γυαλί ίνες
-
Διαξωνικό ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υφάσματα πολλαπλών άξονων
-
Χαλί επιφάνειας φίμπεργκλας
-
Υφασμάτινη σκεπή πυρήνα
-
Υφαμένη φίμπεργκλας περιπλάνηση
-
Πέπλο από πολυεστέρα
-
ύφασμα πλέγματος πολυεστέρα
-
Ταινία πολυεστέρα
-
Σχεδιαγράμματα FRP Pultruded
-
Φυτοειδείς σχάρες FRP
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
He Xiao Jing
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13913361518
Whatsapp :
+8613915950078
λέξεις-κλειδιά [ fire resistant frp i beam ] αγώνας 161 προϊόντα.
Pultrusion ομαλός επιφάνειας καιρός τμημάτων Grp δομικός ανθεκτικός
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Διαμορφωμένη μόνωση θερμότητας σχεδιαγράμματος γωνίας Pultruded FRP Λ 40mm πλάτος
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | 40mm-200mm, κλπ. |
Roofing Frp Pultrusion Profile High Strength Covenient Installation for Road
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Διάσταση: | 430mm |
Σχεδιάγραμμα συστημάτων επικοινωνιών FRP Pultruded για Radome 5g
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | 40x3mm |
Εξαγωνικός σωλήνας από FRP με κίτρινο χρώμα σε οικοδομικά πεδία
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Μέγεθος: | ίση με 30 mm |
Πλέγμα 38x38mm FRP Χυτευτή σχάρα κίτρινου χρώματος επίπεδης επιφάνειας με κάλυμμα στη μία πλευρά για διάδρομο
| Υλικό: | από ίνες γυαλιού ενισχυμένες με ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα: | Κίτρινο |
| Μέγεθος πίνακα: | 1220x2440 χιλιοστά |
50x30x3mm Γεμάτο FRP U σχήμα κανάλι τυλιγμένο από poliester πέπλο ανθεκτικό στην φθορά
| Μη μεταλλικό υλικό: | Προφίλ FRP με εξώθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Ανοικτό πράσινο |
| Διάσταση: | 50x30x3mm |
40x22x5mm FRP U Channel με ομαλή επιφάνεια αντοχής στην φθορά ποιότητα, ανοιχτόκίτρινο χρώμα
| Μη μεταλλικό υλικό: | Προφίλ FRP με εξώθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Ελαφρύ κίτρινο |
| Διάσταση: | 40x22x5mm |
Καθαρό L γωνιακό προφίλ Frp Pultrusion Για μόνωση FRP, βαθμός GPO-3
| Υλικό: | Προφίλ ενισχυμένο με ίνες υαλοβάμβακα με εξώθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Πολύχρωμα αντι σχεδιαγράμματα κατασκευής καναλιών του U εξώθησης FRP γήρανσης
| Μη μεταλλικό υλικό: | Προφίλ FRP με εξώθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |

