Όλα τα Προϊόντα
-
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί
-
Χαλί Combo φίμπεργκλας
-
Υφάσματα μονοδιάστατα από γυαλί ίνες
-
Διαξωνικό ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υφάσματα πολλαπλών άξονων
-
Χαλί επιφάνειας φίμπεργκλας
-
Υφασμάτινη σκεπή πυρήνα
-
Υφαμένη φίμπεργκλας περιπλάνηση
-
Πέπλο από πολυεστέρα
-
ύφασμα πλέγματος πολυεστέρα
-
Ταινία πολυεστέρα
-
Σχεδιαγράμματα FRP Pultruded
-
Φυτοειδείς σχάρες FRP
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
He Xiao Jing
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13913361518
Whatsapp :
+8613915950078
λέξεις-κλειδιά [ fire resistant frp i beam ] αγώνας 161 προϊόντα.
Διάμετρος 25mm FRP Rod προσθέτοντας ανθεκτικό στα UV παράγοντα ως φράχτης για εξωτερική ηλεκτρική ενέργεια και χημική βιομηχανία
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Ελαφρύ γκρι |
| Μέγεθος: | Διάμετρος 25 mm |
Χημική Βιομηχανία Πλάκα επεξεργασίας αποβλήτων FRP με ελαφρύ βάρος και ανθεκτικό στην γήρανση χαρακτήρα προσαρμοσμένη από τον πελάτη
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Δάχος τοίχου 2,5 mm Στρογγυλό σωλήνα FRP Pultrusion Ελαφρό γκρι ως εγκατάσταση υποδομών
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Ελαφρύ γκρι |
| Διάσταση: | 30x25mm |
Προσαρμοσμένο κανάλι FRP με αντοχή σε όλες τις καιρικές συνθήκες και εξαιρετική αντοχή.
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κίτρινο |
| Διάσταση: | Προσαρμοσμένο |
Πράσινες παράγραφοι Ι FRP Pultruded ακτίνα
| μη μεταλλικός: | ενισχυμένο φίμπεργκλας πλαστικό σχεδιάγραμμα με pultrusion τη διαδικασία |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Διάσταση: | 15x25x5mm |
Υψηλής αντοχής ακτίνα 1000mm καναλιών του U FRP ηλεκτρική μόνωση μήκους
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Pultrusion ελαφριά FRP ακτίνα καναλιών του U με το επίστρωμα Retardent πυρκαγιάς
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Η φωτεινή ακτίνα καναλιών φίμπεργκλας Industria χρώματος ενίσχυσε κανάλι του U 6mm το πλαστικό
| Μη μεταλλικό υλικό: | Προφίλ FRP με εξώθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
100mm διάρκειας ακτίνα του U φίμπεργκλας που τυλίγεται πράσινη από το πέπλο πολυεστέρα
| Μη μεταλλικό υλικό: | Προφίλ FRP με εξώθηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινο |
| Διάσταση: | 20100mm |
ακτίνα ελαφριά 40mm 60mm 112mm καναλιών φίμπεργκλας Γ 5mm παχιά φορμαρισμένη
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |

