Όλα τα Προϊόντα
-
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί
-
Χαλί Combo φίμπεργκλας
-
Υφάσματα μονοδιάστατα από γυαλί ίνες
-
Διαξωνικό ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υφάσματα πολλαπλών άξονων
-
Χαλί επιφάνειας φίμπεργκλας
-
Υφασμάτινη σκεπή πυρήνα
-
Υφαμένη φίμπεργκλας περιπλάνηση
-
Πέπλο από πολυεστέρα
-
ύφασμα πλέγματος πολυεστέρα
-
Ταινία πολυεστέρα
-
Σχεδιαγράμματα FRP Pultruded
-
Φυτοειδείς σχάρες FRP
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
He Xiao Jing
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13913361518
Whatsapp :
+8613915950078
λέξεις-κλειδιά [ pultruded fiberglass u channels ] αγώνας 111 προϊόντα.
Διάμετρος 89x82mm πάχος τοίχου 3,5mm Pultrusion FRP στρογγυλό σωλήνα κόκκινο ως εγκατάσταση υποδομών
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Διάσταση: | 89x82mm |
Δάχος τοίχου 2,5 mm Στρογγυλό σωλήνα FRP Pultrusion Ελαφρό γκρι ως εγκατάσταση υποδομών
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Ελαφρύ γκρι |
| Διάσταση: | 30x25mm |
36x30 Pultrusion FRP γύρω από το σωλήνα ενάντιο στη φθορά
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | ασήμι, από τον πελάτη |
| Διάσταση: | 36x30mm, διαταγμένος από τον πελάτη |
Pultrusion οι ράβδοι διαδικασίας FRP ενίσχυσαν υψηλά εκτατά 8mm 25mm
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
ράβδος διαμέτρων FRP 16.5mm άκρη περικοπών 30 βαθμού μιας πλευράς για τα αθλητικά μέρη
| Material: | Fibergalss reinforced profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Red |
| Διάσταση: | μήκος 1600mm |
Μεγάλος Σωλήνας FRP 40x36 Διάμετρος Λεία Επιφάνεια Πάχος Τοιχώματος 2mm Εξωτερικά Fiberglass Combo Mat Chopped Strand + Polyester Felt Για Υποδομές
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρο |
| Μήκος: | 300 χιλιοστά |
Υψηλής αντοχής ηλεκτρική μόνωση 2,5 σωλήνων FRP τετραγωνική 3 ίντσα
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Ελαφρύς Pultrusion FRP τετραγωνικός σωλήνας 3 ίντσα - υψηλό εκτατό γκρι
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρι |
| Διάσταση: | 50x50x4 χιλιοστά |
Μαύρη καιρική αντίσταση Forchemical Perservation σωλήνων 38x4 50x5 FRP τετραγωνική
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, γκρι, κλπ. |
| Διάσταση: | 38x4 |
Αντι UV 76mm ενισχυμένη υψηλή εκτατή δύναμη σωλήνων FRP τετραγωνική
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | καφέ, μαύρο, κόκκινο, κλπ. |
| Διάσταση: | 76 χιλιοστά, 80 χιλιοστά |

