Όλα τα Προϊόντα
-
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί
-
Χαλί Combo φίμπεργκλας
-
Υφάσματα μονοδιάστατα από γυαλί ίνες
-
Διαξωνικό ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υφάσματα πολλαπλών άξονων
-
Χαλί επιφάνειας φίμπεργκλας
-
Υφασμάτινη σκεπή πυρήνα
-
Υφαμένη φίμπεργκλας περιπλάνηση
-
Πέπλο από πολυεστέρα
-
ύφασμα πλέγματος πολυεστέρα
-
Ταινία πολυεστέρα
-
Σχεδιαγράμματα FRP Pultruded
-
Φυτοειδείς σχάρες FRP
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
He Xiao Jing
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13913361518
Whatsapp :
+8613915950078
λέξεις-κλειδιά [ pultruded fiberglass u channels ] αγώνας 111 προϊόντα.
9.5mm 10mm εύκαμπτες εποξικές FRP ράβδοι γόμφων φίμπεργκλας ράβδων ανθεκτικές
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
κόκκινη FRP 1600mm μήκους ράβδων κάθετη ράβδος φίμπεργκλας Πολωνού στερεά
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Διάσταση: | μήκος 1600mm |
Μπλε FRP ράβδοι εκτατής δύναμης 10.5Mpa 1600mm φίμπεργκλας γύρω από το φραγμό
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Διάσταση: | μήκος 1600mm |
IEC60855 IEC61235 πορτοκαλί FRP γύρω από το σωλήνα για τις βιομηχανίες αποξηράνσεων
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Πράσινη πλαστική πλάκα ενισχυμένη με γυαλί ίνες FRP και ιστός πολυεστέρας επιφάνειας
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινο |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
FRP irregular tube with the quality of light weight and high tensile strength, made for order of special request
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
10 πυρίμαχη FRP Ι ακτίνα ίντσας Nonmagnetic ως εργαλείο επεξεργασίας λυμάτων
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Pultrusion FRP υποδομής υγιής εγκατάσταση Covenient εμποδίων υψηλής αντοχής
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Διάσταση: | 430mm |
Roofing Frp Pultrusion Profile High Strength Covenient Installation for Road
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Διάσταση: | 430mm |
Προφίλ ακανόνιστου σχήματος Pultruded FRP με ελαφριά κατασκευή υψηλής αντοχής και εξαιρετικές αντιδιαβρωτικές ιδιότητες
| Μη μεταλλικός: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρί |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |

