Όλα τα Προϊόντα
-
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί
-
Χαλί Combo φίμπεργκλας
-
Υφάσματα μονοδιάστατα από γυαλί ίνες
-
Διαξωνικό ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υφάσματα πολλαπλών άξονων
-
Χαλί επιφάνειας φίμπεργκλας
-
Υφασμάτινη σκεπή πυρήνα
-
Υφαμένη φίμπεργκλας περιπλάνηση
-
Πέπλο από πολυεστέρα
-
ύφασμα πλέγματος πολυεστέρα
-
Ταινία πολυεστέρα
-
Σχεδιαγράμματα FRP Pultruded
-
Φυτοειδείς σχάρες FRP
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
He Xiao Jing
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13913361518
Whatsapp :
+8613915950078
λέξεις-κλειδιά [ pultruded fiberglass u channels ] αγώνας 111 προϊόντα.
Σχεδιάγραμμα γωνίας FRP Pultruded 45 βαθμού που εφαρμόζεται στο παραθυρόφυλλο FRP
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | 40mm-200mm, κλπ. |
Σχεδιάγραμμα συστημάτων επικοινωνιών FRP Pultruded για Radome 5g
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | 40x3mm |
Πυροσβεστική και ηλεκτρική μόνωση 30 mm και από τις δύο πλευρές
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | 40mm-200mm, κλπ. |
Προσαρμοσμένο κανάλι FRP με αντοχή σε όλες τις καιρικές συνθήκες και εξαιρετική αντοχή.
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κίτρινο |
| Διάσταση: | Προσαρμοσμένο |
Σχεδιαγράμματα χημικό Perservation μορφής FRP Pultruded γωνίας Υ
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Κοίλες κυρτές γκρίζες παράγραφοι σχεδιαγραμμάτων FRP Pultruded 5cm 30cm
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | 5cm έως 30cm,ή προσαρμοσμένο |
Αντι UV εξώθηση φίμπεργκλας 2 ίντσας γύρω από το σωλήνα 30x25mm
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Pultrusion γύρω από ενισχυμένο το φίμπεργκλας πλαστικό σωλήνα 16mm 30mm
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Ελαφρύς κίτρινος επίπεδος φραγμός 40x6mm φίμπεργκλας
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | κίτρινο |
| Διάρκεια: | 5cm-30cm, 10cm-40cm, κλπ. |
καιρική αντίσταση σωλήνων φίμπεργκλας τοίχων 10x4mm ενάντια στη φθορά λεπτή
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Διάσταση: | 10x4 χιλιοστά |

