Όλα τα Προϊόντα
-
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί
-
Χαλί Combo φίμπεργκλας
-
Υφάσματα μονοδιάστατα από γυαλί ίνες
-
Διαξωνικό ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υφάσματα πολλαπλών άξονων
-
Χαλί επιφάνειας φίμπεργκλας
-
Υφασμάτινη σκεπή πυρήνα
-
Υφαμένη φίμπεργκλας περιπλάνηση
-
Πέπλο από πολυεστέρα
-
ύφασμα πλέγματος πολυεστέρα
-
Ταινία πολυεστέρα
-
Σχεδιαγράμματα FRP Pultruded
-
Φυτοειδείς σχάρες FRP
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
He Xiao Jing
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13913361518
Whatsapp :
+8613915950078
λέξεις-κλειδιά [ fire resistant frp i beam ] αγώνας 161 προϊόντα.
ράβδος διαμέτρων FRP 16.5mm άκρη περικοπών 30 βαθμού μιας πλευράς για τα αθλητικά μέρη
| Material: | Fibergalss reinforced profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Red |
| Διάσταση: | μήκος 1600mm |
Μπλε FRP ράβδοι εκτατής δύναμης 10.5Mpa 1600mm φίμπεργκλας γύρω από το φραγμό
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Διάσταση: | μήκος 1600mm |
36x30 Pultrusion FRP γύρω από το σωλήνα ενάντιο στη φθορά
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | ασήμι, από τον πελάτη |
| Διάσταση: | 36x30mm, διαταγμένος από τον πελάτη |
Ενάντια στη φθορά ράβδος φίμπεργκλας Bendable Pultruded ράβδων 24mm ντυμένη πλαστικό FRP
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Άσπρο αντι Pultrusion ράβδων γήρανσης FRP cOem ράβδων φίμπεργκλας 1 ίντσας
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Διάσταση: | Προσαρμοσμένος |
Ελαφριά παχιά ακανόνιστα προφίλ Frp με σφραγίδα
| Υλικό: | Προφίλ FRP με σφραγίδα |
|---|---|
| Χρώμα: | Λαμπερό χρώμα |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Pultrusion οι ράβδοι διαδικασίας FRP ενίσχυσαν υψηλά εκτατά 8mm 25mm
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
καιρική αντίσταση σωλήνων φίμπεργκλας τοίχων 10x4mm ενάντια στη φθορά λεπτή
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Διάσταση: | 10x4 χιλιοστά |
ντυμένη πλαστικό καιρική αντίσταση ράβδων φίμπεργκλας 6mm 10mm 16mm στερεά
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Υψηλής αντοχής 5m εύκαμπτο αλκάλιο πολυεστέρα ράβδων φίμπεργκλας ανθεκτικό
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |

