Όλα τα Προϊόντα
-
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί
-
Χαλί Combo φίμπεργκλας
-
Υφάσματα μονοδιάστατα από γυαλί ίνες
-
Διαξωνικό ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υφάσματα πολλαπλών άξονων
-
Χαλί επιφάνειας φίμπεργκλας
-
Υφασμάτινη σκεπή πυρήνα
-
Υφαμένη φίμπεργκλας περιπλάνηση
-
Πέπλο από πολυεστέρα
-
ύφασμα πλέγματος πολυεστέρα
-
Ταινία πολυεστέρα
-
Σχεδιαγράμματα FRP Pultruded
-
Φυτοειδείς σχάρες FRP
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
He Xiao Jing
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13913361518
Whatsapp :
+8613915950078
Λευκή επιφάνεια Πολυεστέρα Καπάκι και Τσακισμένο Strand Mat Η απόλυτη λύση για τα προφίλ Pultrusion 270g 45g
| Υλικό: | Πέπλο πολυεστέρα και τεμαχισμένο χαλί σκελών |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό |
| Διάμετρο: | 1600 χιλιοστά |
Ελαφρύ βάρος Υψηλή αντοχή σε έλξη Αντοχή σε φθορά
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Χημική Βιομηχανία Πλάκα επεξεργασίας αποβλήτων FRP με ελαφρύ βάρος και ανθεκτικό στην γήρανση χαρακτήρα προσαρμοσμένη από τον πελάτη
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Προφίλ μη μεταλλικού FRP για τη χημική βιομηχανία Ελαφρύς και υψηλής αντοχής στη τέντωση Πλάκα επεξεργασίας λυμάτων
| μη μεταλλικό: | Πλαστικό προφίλ ενισχυμένο με υαλοβάμβακα με διεργασία pultrusion |
|---|---|
| Χρώμα: | Παραγγελία από πελάτη |
| Διάσταση: | Παραγγελία από πελάτη |
Διάμετρος 8,5 mm κίτρινη ράβδος FRP για ανακλαστικό ράβδο σήμανσης που εφαρμόζεται στις μεταφορές και τις αθλητικές υποδομές
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | κίτρινο |
| Διάσταση: | μήκος 1300mm |
Διάμετρος 8,5 mm κόκκινη ράβδος FRP για ανακλαστικό ράβδο σήμανσης που εφαρμόζεται στις μεταφορές και τις αθλητικές υποδομές
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Διάσταση: | μήκος 1200mm |
ράβδος διαμέτρων FRP 16.5mm με μια άκρη μετάλλων σε μια πλευρά ως θέση δεικτών, ακόντια κ.λπ.
| Υλικό: | Φυτικές ίνες με ενισχυμένο προφίλ με στύση |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Dimension: | 1600mm length |
Διάμετρος 38 mm στρογγυλή μπάρα FRP καφέ, κατασκευασμένη από γυαλί E roving και ρητίνη Iso για απομόνωση ηλεκτρικής ενέργειας
| Υλικό: | Προφίλ ενισχυμένο με ίνες υαλοβάμβακα με εξώθηση |
|---|---|
| χρώμα: | Καφέ |
| Διάσταση: | Διάμετρος 38mm |
Το χαλί Combo συνδύασε με ένα στρώμα των τεμαχισμένων σκελών 270g/m2 προσθέτοντας ένα στρώμα του χαλιού 30g/m2 επιφάνειας για να κάνει τελειωμένο ομαλό
| Υλικό: | Πέπλο επιφάνειας γυαλιού Ε και τεμαχισμένο χαλί σκελών |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό |
| Διάμετρο: | 1600 χιλιοστά |
Υψηλής ποιότητας υφαντό ύφασμα από ίνες περιπλάνησης κατασκευασμένο από μη στριμμένα συνεχή νήματα, με αποτέλεσμα υψηλή περιεκτικότητα σε ίνες
| Υλικό: | Φίμπεργκλας γυαλιού Ε |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος |
| Σύσταση: | σαφής ύφανση |

