Όλα τα Προϊόντα
-
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί
-
Χαλί Combo φίμπεργκλας
-
Υφάσματα μονοδιάστατα από γυαλί ίνες
-
Διαξωνικό ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υφάσματα πολλαπλών άξονων
-
Χαλί επιφάνειας φίμπεργκλας
-
Υφασμάτινη σκεπή πυρήνα
-
Υφαμένη φίμπεργκλας περιπλάνηση
-
Πέπλο από πολυεστέρα
-
ύφασμα πλέγματος πολυεστέρα
-
Ταινία πολυεστέρα
-
Σχεδιαγράμματα FRP Pultruded
-
Φυτοειδείς σχάρες FRP
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
He Xiao Jing
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13913361518
Whatsapp :
+8613915950078
λέξεις-κλειδιά [ polyester film roll ] αγώνας 186 προϊόντα.
Πολυάξονα υφάσματα από γυάλινη ίνα που προσθέτουν στρώμα υφάσματος από πολυεστέρα ETTX450045 για το πλαίσιο ηλιακών συλλεκτών με χαρακτηριστικό πολύ λεία επιφάνεια και υψηλή ενίσχυση και αντιδιάβρωση
| Υλικό: | Υαλοβάμβακα και πολυέστονα |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Πλάτος: | 300 χλστ |
Πλέξιμο από υαλοπλαστική πλέξιμο με στρώμα από μαντήλι πολυεστέρου για φερματοπλαστική φούσκωση, που χρησιμοποιείται ευρέως στη σύγχρονη βιομηχανία και την αρχιτεκτονική
| Υλικό: | Υαλοβάμβακα και πολυέστονα |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Πλάτος: | 300 χλστ |
Ψάθα ινών υάλου κομμένης κλωστής σε συνδυασμό με ένα στρώμα πέπλου πολυεστέρα για χύτευση FRP, με βάρος μονάδας 240g ανά τετραγωνικό μέτρο, για να κάνει την επιφάνεια πολύ λεία, που εφαρμόζεται ευρέως σε πλαίσια ηλιακών πάνελ.
| Υλικό: | Υαλοβάμβακα και πολυέστονα |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Πλάτος: | 1500mm |
Συνδυασμένο ύφασμα από υαλοβάμβακα και μονόδρομο ύφασμα (UD) σε συνδυασμό με πέπλο πολυεστέρα για την ενίσχυση του τελικού προϊόντος, για καλωδιακές γέφυρες ή καταστρώματα υψηλής αντοχής.
| Υλικό: | fiberglass UDT με πολυεστερικό πέπλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Πλάτος: | 600 χλστ |
ραμμένο φίμπεργκλας χαλί 1600mm συμβατό με εποξικές ρητίνες εστέρα πολυεστέρα τις βινυλίου
| Υλικό: | χαλάκι συνεχούς νήματος |
|---|---|
| Πλάτος: | 1600mm |
| Τύπος περιπλανώμενος: | Γυαλί Ε |
EGV2730: ISO 9000 Fiberglass Combo Mat 300g ((270g+30g) για στύση, RTM & σχηματισμό πλάκας
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1600 χιλιοστά |
| Τύπος Combo: | Ραμμένος |
EMKS 430 430g/m2 Polyester Combo Mat for Strong and Durable Products in Continuous Plate Process
| Υλικό: | Πέπλο πολυεστέρα και τεμαχισμένο χαλί σκελών |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Πλάτος: | 1600mm |
EMK 600g/2 του γυαλιού Ε τεμάχισε τα σκέλη με το νήμα πολυεστέρα που πλέχτηκε κυρίως για το σκοπό τυλίγματος ινών
| Υλικό: | Ε ίνα γυαλιού |
|---|---|
| Πλάτος: | 200-3200mm |
| Περιπλανώμενος τύπος: | 2400 τεμαχισμένα tex σκέλη |
EMK 450 έπλεξε το φίμπεργκλας 68kgs χαλιών βελονιών ανά πλάτος 1600mm ρόλων για το όχημα FRP
| Υλικό: | Ε ίνα γυαλιού |
|---|---|
| Πλάτος: | 1600mm |
| Τύπος περιπλανώμενος: | Γυαλί Ε |
Μονοκατευθυνόμενο υφασμάτινο ύφασμα 227g/m2 πλάτος 200mm μήκος 330 μέτρα ανά ρολό
| Υλικό: | Τεχνουργήματα από υαλοπίνακα |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Τύπος νήματος: | Γυαλί Ε |

