Όλα τα Προϊόντα
-
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί
-
Χαλί Combo φίμπεργκλας
-
Υφάσματα μονοδιάστατα από γυαλί ίνες
-
Διαξωνικό ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υφάσματα πολλαπλών άξονων
-
Χαλί επιφάνειας φίμπεργκλας
-
Υφασμάτινη σκεπή πυρήνα
-
Υφαμένη φίμπεργκλας περιπλάνηση
-
Πέπλο από πολυεστέρα
-
ύφασμα πλέγματος πολυεστέρα
-
Ταινία πολυεστέρα
-
Σχεδιαγράμματα FRP Pultruded
-
Φυτοειδείς σχάρες FRP
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
He Xiao Jing
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13913361518
Whatsapp :
+8613915950078
λέξεις-κλειδιά [ epoxy fiberglass woven roving ] αγώνας 153 προϊόντα.
Πλεκτό βελονιά χαλί φίμπεργκλας σκελών Ε τεμαχισμένο γυαλί που χρησιμοποιείται στο φύλλο FRP
| Υλικό: | Ε ίνα γυαλιού |
|---|---|
| Πλάτος: | 2150mm |
| Περιπλανώμενος τύπος: | Ε γυαλί ψιλοκομμένα σκέλη |
Πυρκαγιά FRP - ραμμένο φίμπεργκλας χαλί CMK 300 πλάτος 1600mm γεφυρών καθυστερούντω
| Υλικό: | Ίνα υάλου Γ |
|---|---|
| Πλάτος: | 1600mm |
| Τύπος περιπλανώμενος: | Γυαλί Γ |
+45/-45° Δυάξιο ύφασμα από υαλοπλαστική για ΣΦΧ με κομμένα νήματα και βέλτιστη υγρασία ρητίνης
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Τεχνική υφή: | +45°C και -45° υφαντικές ύλες |
Δυνατή υαλοπλαστική +45/-45° Βιαξιακό ύφασμα για ενίσχυση Βρεγμένη ρητίνη με ιστό πολυεστέρα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Τεχνική υφή: | +45°C και -45° υφαντικές ύλες |
1000mm κανένα χαλί Emk300 Emk450 Emk 250 ταινιών ιστού φίμπεργκλας συνδέσμων
| Υλικό: | Γυαλί Γ και ίνα υάλου Ε |
|---|---|
| Πλάτος: | 200-3200 χλστ |
| Τύπος περιπλανώμενος: | Γυαλί Γ ή γυαλί Ε |
Ραμμένο φίμπεργκλας χαλί EMK 250g/M2
| Υλικό: | Ίνα υάλου Ε |
|---|---|
| Πλάτος: | 3200mm |
| Τύπος περιπλάνησης: | Γυαλί Γ ή γυαλί Ε |
Ίνα υάλου Moldability 200mm 3200mm χαλιών Γ ιστού φίμπεργκλας συνδέσμων σκονών
| Υλικό: | Γυαλί Γ και ίνα υάλου Ε |
|---|---|
| Πλάτος: | 200-3200 χλστ |
| Τύπος περιπλανώμενος: | Γυαλί Γ ή γυαλί Ε |
Πλεκτός ρόλος χαλιών φίμπεργκλας cOem EMK 600 βελονιά 8 έως 40 ίντσα
| Υλικό: | Γυαλί Γ και ίνα υάλου Ε |
|---|---|
| Πλάτος: | 200-3200 χλστ |
| Τύπος περιπλανώμενος: | Γυαλί Γ ή γυαλί Ε |
Ακόρεστη ρητίνη χαλιών CMK 380g/M2 ραμμένη φίμπεργκλας για τη δεξαμενή αποθήκευσης
| Υλικό: | Γυαλί C και ίνες γυαλιού Ε |
|---|---|
| Πλάτος: | 200-3200mm |
| Περιπλανώμενος τύπος: | Γυαλί Γ ή γυαλί Ε |
Το φίμπεργκλας τεμάχισε το πλεκτό γυαλί CMK 450 χαλιών Γ
| Υλικό: | Γυαλί Γ |
|---|---|
| Πλάτος: | 1800mm |
| Τύπος περιπλάνησης: | Γυαλί 2400tex Γ |

